Настановча конференція з виробничої практики для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Соціальна педагогіка» (група СПм-1-22-1.4з) (06.03.23)

06 березня 2023 року відбулася настановча конференція з виробничої практики для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна педагогіка», групи СПм-1-22-1.4з.

06.03.23 Наст. конф. з виробничої практики СПм 5 курс Фото 1

Участь у заході взяли магістри, гарант освітньої програми – Тетяна СПІРІНА, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

06.03.23 Наст. конф. з виробничої практики СПм 5 курсФото 2

У ході конференції студенти познайомились із метою, завданнями практики та її програмовими результатами. Тетяна Петрівна звернула увагу студентів та етапах практики та особливостях звітування. Гарант наголосила на обов’язках студентів під час проходження практики та познайомила з критеріями оцінювання навчальних досягнень студентів.

06.03.23 Наст. конф. з виробничої практики СПм 5 курсФото 3

Виробнича практика триватиме у період із з 6.03.2023 по 15.03.2023 року. Бажаємо успіху нашим студентам!