Настановча конференція з виробничої (соціально-виховної) практики для студентів 2 року навчання ОП «Соціальна педагогіка» (САРПб-2-21-4.0д) (06.03.2023)

6 березня 2023 року відбулась настановча конференція з виробничої (соціально-виховної) практики для студентів 2 року навчання освітньої програми «Соціальна педагогіка» денної форми навчання. Під час конференції здобувачі ознайомились з метою практики, яка проходитиме в громадських організаціях, які здійснюють соціально-виховну роботу з дітьми, центрах розвитку дитини, центрах сім’ї, позашкільних закладах.

06.03.23_Настановча_з_соц_вих_практики_2_к_СПд_Фото_1.png

Відповідальна за проведення практики від кафедри доцент Олена ДЕНИСЮК під час зустрічі наголосила на основних завданнях даного виду практики:

- ознайомлення із системою планування та організації соціально-виховної роботи з дітьми та підлітками в агенції;

- набуття досвіду самостійної роботи з тимчасовим дитячим колективом з урахуванням їх вікових та індивідуальних особливостей;

- оволодіння різними формами та методами індивідуальної та групової діяльності;

- оволодіння технологіями організації та проведення колективних творчих справ, тематичних днів, соціальних ініціатив;

- оволодіння навичками індивідуального соціального впливу та соціального виховання;

- формування мотивації студентів до розвитку особистісних якостей необхідних для майбутньої професійної діяльності.

На зустрічі була присутня випускниця кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи (освітня програма Соціальна педагогіка (бакалаврська програма); освітня програма Моніторинг і оцінка соціальних програм (магістерська програма), керівник від бази практики - Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» - Мальвіна КОСЬМІНА, яка познайомила студентів з особливостями проходження практики в агенції, вимогами до практикантів.

06.03.23 Настановча з соц вих практики 2 к СПд Фото 2

06.03.23 Настановча з соц вих практики 2 к СПд Фото 3 1