Захід «Скарбничка креативних ідей» (до Шевченківської декади) (06.03.23)

6 березня 2023 року на базі Київського міського центру сім’ї «Родинний Дім» відбувся захід  «Скарбничка креативних ідей» (до Шевченківської декади).

06.03.23 Скарбничка Фото 1

Студенти 2 курсу спеціальності 231 Соціальна робота (освітня програма Соціальна педагогіка) підготували огляд музеїв, виставок, присвячених життю та творчості Тараса Шевченка, які можна відвідати батькам з дітьми в Україні та за її межами. Також запропонували цікаві ігри, конкурси та квести для дітей. Разом з куратором Оленою ДЕНИСЮК та керівником від бази практики, випускницею кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Мальвіною КОСЬМІНОЮ активно обговорювали міфи та факти, пов’язані з життям такої яскравої та багатогранної особистості, можливості використання запропонованих ідей в роботі з дітьми Центру під час проходження виробничої (соціально-виховної) практики.

06.03.23 Скарбничка Фото 2

06.03.23 Скарбничка Фото 3