Навчально-методичний семінар «Профілактика самогубств серед працівників кримінально-виконавчої служби» (28.02.23)

28 лютого 2023 року доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка – Вадим СУЛІЦЬКИЙ провів навчально-методичний семінар «Профілактика самогубств серед працівників кримінально-виконавчої служби».

У навчально-методичному семінарі взяли активну участь 123 психологи із роботи з персоналом регіональних управлінь, установ виконання покарань і слідчих ізоляторів кримінально-виконавчої служби України.

28.02.23 НМС Профілактика Фото 1

Під час роботи розглядалися заходи профілактики самогубств серед працівників на кожному етапі структури суїцидальної поведінки з практичними рекомендаціями та життєвими прикладами. Окремо місце займали питання подолання причин, які підштовхують персонал кримінально-виконавчої служби до суїцидальних дій; профілактиці конфліктних ситуацій (медіації); спостереженню як основному методу виявлення ознак суїциду; методу оцінки суїцидального ризику у працівників; заходам профілактики та попередження самогубств.

У кінці заняття Вадим Володимирович відповів на питання слухачів.

Навчально-методичний семінар сподобався психологам кримінально-виконавчої служби. Вони висловили побажання продовжувати такі тематичні зустрічі та запропонували декілька актуальних тем для обговорення при наступній зустрічі.

28.02.23 НМС Профілактика Фото 2