Гостьова лекція «Інтегрована підтримка особливих груп отримувачів послуг через міждисциплінарні мобільні команди» від Галини Скіпальської (22.02.23)

22 лютого 2023 року для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності «Соціальна робота» денної та заочної форм навчання відбулась гостьова лекція на тему «Інтегрована підтримка особливих груп отримувачів послуг через міждисциплінарні мобільні команди» від Скіпальської Галини Богданівни, виконавча директорка «Української фундації громадського здоров’я», директорка представництва HealthRight International в Україні, Голова Ради роботодавців факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

22.02.23 Гостьова лекція Скіпальська Фото 1

Зустріч була ініційована гарантом освітньої програми «Соціальна педагогіка» Тетяною СПІРІНОЮ, доценткою кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидаткою педагогічних наук та гарантом освітньої програми «Соціальна робота» Вадимом ЛЮТИМ, доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидатом педагогічних наук. Під час зустрічі Галина СКІПАЛЬСЬКА розповіла, що з березня 2022 року МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» у співпраці з Дитячим фондом ООН в Україні (UNICEF) реалізують проєкт «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди», який спрямований на гуманітарне реагування та на підтримку людей у західній та центральній частині України як у «приймаючих», так і в «переселенських» громадах. Також вона наголосила, що в рамках проєкту створено 50 мультидисциплінарних мобільних команд в 11 регіонах України, які надають соціально-психологічну, правову, медичну допомогу дітям та сім’ям, які постраждали від війни, з особливим фокусом на вагітних жінок, жінок із дітьми, дітей та підлітків.

22.02.23 Гостьова лекція Скіпальська Фото 2

22.02.23 Гостьова лекція Скіпальська Фото 3