Робоча зустріч членів Експертної комісії з проведення антидискримінаційної експертизи (12.10.22)

З 5 серпня 2022 року Швед Ольга Володимирівна, к. соціол. наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи та Сапіга Світлана Володимирівна, к. пед. наук, Гарант освітньої програми «Соціальна адвокація» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи включені в експертну комісію з проведення антидискримінаційної експертизи (Наказ МОН № 700 від 5 серпня 2022 року «Про утворення предметних (галузевих) експертних комісій та експертних груп»). Створена незалежна експертна комісія буде співпрацювати з Інститутом модернізації освіти та оцінювати підручники для шкіл.

фото1 1

12 жовтня 2022 р. з метою проведення експертизи об’єктів грифування та прийняття рішень щодо рекомендацій для використання їх в освітньому процесі, відбулась перша робоча зустріч експертної комісії, під час якої розглядались критерії для антидискримінаційної експертизи шкільних підручників.