Презентація можливості академічної мобільності здобувачів вищої освіти в межах програми Еразмус+ (25.10.2021)

25 жовтня 2021 р. відбулась робоча зустріч зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти освітніх програм "Соціальна робота", "Соціальна педагогіка" та "Моніторинг і оцінка соціальних програм".

Без мен

3

Під час зустрічі Лях Т.Л., завідувач кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, к. пед. наук, доцент, гарант ОП "Моніторинг і оцінка соціальних програм" розповіла про умови участі у конкурсі на здобуття стипендії в рамках програми Еразмус+ в Університеті Острава (Чехія) для здобувачів вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота.

1 1

Також участь у заході взяли Лютий В.П, к. пед. наук, доцент, гарант ОП "Соціальна робота" та Спіріна Т.П., к. пед. наук, доцент, гарант"Соціальна педагогіка".
Бажаємо перемоги у конкурсі!