Безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science (вересень-гудень 2021 року)

З 20 вересня до 15 грудня 2021 року Університету Грінченка надано безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science.

Bentham Science презентує рецензовану наукову літературу, забезпечує видання понад 130 наукових журналів в електронному та друкованому форматах, які містять результати досліджень переважно в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук.

Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Отримати доступ можна з внутрішньої інтернет-мережі Університету за посиланнями:

1. Доступ до електронних журналів (статті з журналів можна завантажувати у форматі PDF)

2. Доступ до електронних книг (знайомство з повними текстами книг виключно онлайн)