Інтерактивний вебінар «Образ, навіяний казкою» з нагоди Всесвітнього дня казки (18.03.21)

18 березня 2021 року, напередодні Всесвітнього дня казки, кафедра  соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, спільно з Державним музеєм іграшки, Прилуцьким гуманітарно-педагогічним фаховим коледжем імені Івана Франка» Чернігівської обласної ради, провели інтерактивний вебінар «Образ, навіяний казкою».

Віртуальну екскурсію залами Державного музею іграшки провели Юлія КОБАС, директорка Державного музею іграшки та Юлія ВІГОВСЬКА, методист вищої категорії Державного музею іграшки. Учасники вебінару дізнались історію створення авторської ляльки, познайомились з різними видами театру.

Майстер-клас з виготовлення ляльки зі шкарпетки провела Олена ДЕНИСЮК, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка; кандидат педагогічних наук, доцент. У всіх учасників виготовлені ляльки вийшли по-особливому неповторні та креативні.

Казки супроводжують нас все життя. Слухаючи або читаючи казку ми потрапляємо в чарівний світ, де відбуваються дива. Ця зустріч дійсно була казковою: вона об’єднала різні міста, зокрема, Київ, Прилуки, Самгородок, Тетіїв та ін. Учасниками були колектив Державного музею іграшки; учні 4 класу Самгородоцької школи з улюбленою вчителькою та  нашою студенткою спеціальності «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна педагогіка», Зоєю ЛИСЮК; студенти та викладачі Прилуцького гуманітарно педагогічного коледжу; здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 231 «Соціальна робота» кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Наприкінці зустрічі викладачі кафедри Олена ДЕНИСЮК та Аліна ДУЛЯ, запросили коледжан продовжити навчання в нашому Університеті після закінчення коледжу. Майбутніх абітурієнтів ознайомили з освітніми програмами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, а саме: «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота», «Соціальна адвокація». До презентації спеціальності «Соціальна робота» долучились Марина ЛЕХОЛЕТОВА, к. п. н., старший викладач кафедри та Ольга ШВЕД, к. соціол. н., доцент.

Загалом, у  вебінарі взяли участь більше 60  учасників в офлайн- та онлайн-форматі. Висловлюємо вдячність Оксані МЕЛЬНИЧУК, в. о. директора комунального закладу «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» Чернігівської обласної ради; Юлії КОБАС, директору Державного музею іграшки; Юлії ВІГОВСЬКІЙ, методисту вищої категорії Державного музею іграшки та всім учасникам зустрічі за творчий підхід та співпрацю!

Відеорепортаж про проведений захід підготувало Телебачення «Прилуки» за посиланням

Казка не має кордонів та віку. Бажаємо всім натхнення та казкових пригод!