Active Citizens Сamp online для молодих лідерів від House of Europe

House of Europe запрошує молодих лідерів долучитись до Active Citizens Camp, який цього разу ми присвятимо темі «Ефективні комунікації в громаді: як бути почутим». За три тижні у онлайн-таборі ви познайомитеся з такими ж активістами й віднайдете мотивацію та інструменти для налагодження ефективних комунікацій в громаді.

Дедлайн – 16 листопада

Хто може взяти участь:
Молоді лідери, що:
• беруть активну участь у житті університету, громади або неурядової організації;
• мають досвід втілення соціальних ініціатив;
• повнолітні.

Що ви отримаєте:
• Участь у тритижневому онлан-таборі «Ефективні комунікації в громаді: як бути почутим», що складається з двох змістових модулів.
• Перший модуль присвячений усвідомленню своєї мотивації займатися активізмом, конструктивному діалогу та плануванню сталих соціальних ініціатив.
• Другий модуль досліджує ефективні комунікації і завдяку йому ви дізнаєтеся як розробити комунікаційну стратегію: визначати цільові аудиторії, канали комунікацій та показники ефективності.
• Завдяки табору ви дізнаєтеся як вести діалог, планувати сталі соціальні ініціативи та розповідати про них так, щоб вас почули.
• Отримаєте натхненні приклади та лайфхаки, як налагодити ефективні комунікації у громаді від лідерів думок
• Контакти серед 40 молодіжних лідерів різних областей України, що мають досвід громадської активності та реалізації соціальних ініціатив.
• Участь у симуляційній грі та цікаві завдання на самостійне опрацювання, щоб закріпити знання, познайомитися ближче під час роботи у командах та отримати практичний досвід.

Як подати заявку:
• Заповнити коротку форму на онлайновій платформі
• Обгрунтувати свій досвід втілення соціальних ініціатив та мотивацію змінювати середовище
Організатор - British Council Ukraine