Онлайн квест "Грінченківці в Інституті" в рамках дисципліни "Творча майстерня Соціального педагога: Практикум "Ігротехніки у соціально педагогічній діяльності" (23.04.20)

23 квітня 2020 року студенти 2 курсу спеціальності "Соціальна робота" освітньої програми "Соціальна педагогіка" в рамках дисципліни "Творча майстерня Соціального педагога: Практикум "Ігротехніки у соціально педагогічній діяльності" відвідали Інститут людини, що правда, в умовах карантину, лише віртуально.
     Був проведений онлайн квест "Грінченківці в Інституті" в якому взяли участь дві команди: Моторні Черепашки та Міцні горішки.
   Під час проходження квесту студенти виконували різноманітні завдання віталися з охоронцем, шукали потрібні ключі щоб потрапити в аудиторію, дізнавалися свій розклад, заходили на кафедру соціальної педагогіки та соціальної роботи, передавали всім вітання, малювали та навіть складали вірші. В умовах карантину ми отримали новий досвід і неймовірну боротьбу, в якій перемогу виборола команда Моторні Черепашки.