Перемога у конкурсі проектів «Наука та розвиток громад: соціальні проєкти з науковою ідеєю», що проходив під час Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

20 03 20 1    20 03 20 2

Проект «Відчуй мову: курси жестової мови для студентів» отримав 2 місце! Щиро вітаємо наших переможців – Антона Трібє, викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, та Вікторію Карпенко, студентку ІІІ курсу спеціальності «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна педагогіка»!

Пишаємося вами, наші дорогі колеги! Віримо в вашу ідею! Готові до втілення!