Звіт про проходження практики

Завершилася двотижнева виробнича практика у студентів 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» освітніх програм «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка». Практикою керували досвідчені викладачі кафедри Суліцький Вадим Володимирович, к. психол. наук, доцент, Сапіга Світлана Володимирівна, к. пед. наук, Лехолетова Марина Миколаївна, к. пед. наук, Трібє Антон Юрійович.

zvit praktyka 2   zvit praktyka 4

На звітній конференції студенти ділилися своїми здобутками, враженнями та найціннішим досвідом, який здобули в ході виробничої практики в таких соціальних агенціях: Всеукраїнському громадському центрі «Волонтер», Київському міському правобережному центрі для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді, Благодійному фонді «Карітас Київ», Благодійному товаристві допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Джерела», Національній Молодіжній Раді України, Громадській організації «Ла Страда – Україна» та закладах загальної середньої та дошкільної освіти м. Києва.