Відвідування студентами інформаційно-виставкового центру Музею Майдану (20.02.2020)

20 лютого 2020 року студенти-першокурсники спеціальності «Соціальна робота» Інституту людини разом з куратором, доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Оленою Денисюк відвідали інформаційно-виставковий центр Музею Майдану. Під час екскурсії студенти, разом з екскурсоводом, згадували хронологію подій Революції Гідності, чули голос Майдану через оповіді її учасників, відтворених в аудіо та відео-форматі, численних фотографіях, документальних свідченнях та деяких артефактах. Пройшовши алеєю Героїв Небесної Сотні – місцем, де відбувалися найдраматичніші події Революції Гідності – вшанували пам’ять учасників тих подій та поклали квіти до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.

Герої не вмирають!

Muzey Maydanu 20 02 20 8