Зустріч з аспірантами спеціальності 231 Соціальна робота (11.02.2020)

11 лютого 2020 року на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася робоча зустріч із здобувачками третього рівня вищої освіти ‑ спеціальності «Соціальна робота». На зустрічі з аспірантами говорили про: релевантність освітньої наукової програми та їх дослідницьких інтересів, чи те, що отримують в аудиторії, є корисним та необхідним для дисертації; доступ до міжнародної академічної спільноти через публікації, стажування, участь у мобільності за кордоном, міжнародних конференціях; публікації в базах Scopus/WoS, до яких в Університеті є доступ; якісне заповнення аспірантами е-портфоліо.

zustrich 11 02 20 3

Аспіранти 1-4 років навчання виявили бажання 20-21 березня 2020 року взяти участь у конкурсі наукових проєктів в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації».

zustrich 11 02 20 1     zustrich 11 02 20 2