Виїзне заняття (11.12.2019)

11 грудня 2019 року, в рамках дисципліни «Технології соціальної адвокації», старшим викладачем кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Лехолетовою М.М., було організовано виїзне заняття для студентів І-го курсу спеціальності «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна адвокація».

Vyyizne zanyattya 11 12 19 1

Заняття проходило на базі Київського міського Правобережного Центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді.

Директор центру Людмила Олександрівна Пілявська провела презентацію досвіту фахівців Київського міського Правобережного Центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді з проведення адвокаційних кампаній (дії фахівців центру, спрямовані на представництво і захист прав та інтересів ВІЛ-інфікованої молоді).

Зокрема, під час зустрічі було порушено питання:

Чому важливо відрізняти адвокацію від пропаганди чи лобіювання?

Як спланувати адвокаційну кампанію?

Які виклики та можливості може мати адвокаційна кампанія?

Де можна зустріти супротив, а де підтримку?

Важливість написання ефективних адвокаційних текстів.

Висловлюємо вдячність директору центру

Людмилі Олександрівні Пілявській

за гостинність та проведену презентацію

Vyyizne zanyattya 11 12 19 2   Vyyizne zanyattya 11 12 19 3