16 Днів протидії насильству

6 грудня 2019 року на запрошення викладачів кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини, в рамках проведення заходів «16 Днів протидії насильству», з лекцією завітала Кононович Тетяна Юріївна, представниця Офісу Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України.

lektsiya 06 12 19 3

Під час лекції «Ключові положення нового законодавства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознаками статі» було розглянуто досягнення в Україні: Зміни в законодавстві, які стосуються попередження домашнього насильства та захисту жертв, нові можливості для захисту - відкриття 9 центрів соціально-психологічної реабілітації, проблеми з ратифікацією Конвенції  Ради Європи із запобігання насильству стосовно жінок та домашньому насильству тощо.

Тема зацікавила студентів і її відвідало 140 осіб.

lektsiya 06 12 19 1   lektsiya 06 12 19 2