Тренінгове заняття «7 змін, які відбудуться у Вашому житті, коли Ви станете волонтером»

3 грудня 2919 року, напередодні Міжнародного дня добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (Всесвітній день волонтерів), викладачами кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Лях Тетяною Леонідівною та Дулею Аліною Володимирівною, було організовано тренінгове заняття «7 змін, які відбудуться у Вашому житті, коли Ви станете волонтером».

Day volonteriv 03 12 19 13

Спеціальний гість – Сиротич Наталя Богданівна, фахівець з волонтерства Благодійного фонду «Карітас-Київ», спікер Академії волонтерства «СОВА», психолог, кандидат педагогічних наук.

На тренінгу студенти 1-4 курсів спеціальності «Соціальна робота» визначили, що волонтерство – це:

-  не робота, а покликання

-  спосіб життя і мислення, те що змушує нас йти вперед

-  можливість забути про свої проблеми, і в той же час стати для когось потрібним.

А волонтер – це людина, яка за власним бажанням готова витрачати свої сили, час і талант на користь суспільства або конкретній людині, не чекаючи винагороди.

Day volonteriv 03 12 19 3 Day volonteriv 03 12 19 7 Day volonteriv 03 12 19 9

Під час роботи у групах студенти створювали та презентували власні волонтерські проєкти, де зазначали дії українського волонтера, цікаві ідеї для волонтерської діяльності та де можна їх реалізувати.

Висловлюємо вдячність Наталі Богданівні за цікаве та натхненне заняття