Участь у ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики»

20-21 листопада 2019 року студент 5 курсу кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи освітньої програми «Соціальна педагогіка» Залуцький Іван Іванович в рамках магістерського наукового дослідження (науковий керівник к.п.н., доцент Денисюк Олена Миколаївна) взяв участь у ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики», яка проходила у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна».

uchast konferentsiya 21 11 19 1

Мета конференції: інтеграція зусиль учених, освітян, підприємців, промисловців та громадських діячів для обговорення та розв’язання широкого кола проблем навчання та виховання людей в інклюзивному освітньому середовищі.

Конференція була проведена за наступними секціями:

1. Освітня та соціальна інклюзія людей з інвалідністю: міждисциплінарний підхід.

2. Психолого-педагогічні основи професійного становлення та самореалізації молоді в інклюзивному освітньому середовищі.

3. Інклюзивне освітнє середовище нової української школи.

4. Медична, фізична та спортивна реабілітація людей з інвалідністю.

5. Актуальні проблеми працевлаштування людей з інвалідністю.

6. Правові та організаційні засади формування та розвитку інклюзивного освітнього середовища.

7. Теоретичні та практичні засади використання інженерних технологій для розвитку інклюзивного освітнього середовища.

8. Інформаційно-комунікаційні технології інклюзивного навчання.

9. Наукові напрями дизайну безбар’єрного архітектурного середовища.

Результатом проведення конференції стало обговорення таких важливих питань, як:

-        «Що вдалось реалізувати на шляху до інклюзії?»

-        «Що потрібно зробити та наскільки реально виконати поставлені цілі?»

-        «Як подолати стереотипи та чим відрізняється інклюзія за кордоном і в Україні?»

-        «Яка соціальна активність здатна формувати інклюзивне середовище?»

-        «Як залучити людей до важливих соціальних ініціатив?»

uchast konferentsiya 21 11 19 2   uchast konferentsiya 21 11 19 3