Науковий захід «Що таке прийомна сім’я і як стати прийомними батьками?»

14 листопада 2019 року в рамках наукового заходу «Що таке прийомна сім’я і як стати прийомними батьками?» доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Денисюк Олена Миколаївна разом із студентами 4 курсу освітньої програми «Соціальна педагогіка» на базі Київського міського центру соціальних служб зустрілись з головним спеціалістом центру Любов Семенівною Лоріашвілі та мамою-вихователькою дитячого будинку сімейного типу Наталією Володимирівною Басараб.

zahid 14 11 19

Під час зустрічі піднімались питання організації та функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Студенти отримали від фахівців безцінний досвід щодо налагодження взаємодії з вихованцями різного віку, розв’язання проблемних ситуацій. Фахівці звернули увагу студентів на необхідність співпраці зі школою, в якій навчаються діти, умінь представляти та захищати їх інтереси.

Висловлюємо вдячність Любов Семенівні та Наталії Володимирівні за високий професіоналізм, творче спілкування та відкритість!!