Юнь Києва запрошує! (28.09.2019)

Юнь Києва проводиться вже більше 25 років поспіль! Ми дуже любимо це свято! Багато поколінь майбутніх соціальних працівників відкрило світ сімейно орієнтованої  соціальної роботи саме на ньому! ЦСССДМ м. Києва, дякуємо, що ви є і робите таку важливу справу!!!
Yun Kyyeva 28 09 19 1

Цього року - 28 вересня цей захід пройшов під гаслом «Місто твоїх можливостей».
Маріїнський парк перетворився на яскраве місто, де кожна «вулиця» послуг мала свої особливості. Талановита, креативна та відповідальна молодь грінченківської родини прийняла участь у цьому заході в якості фахівців, волонтерів, учасників.
Yun Kyyeva 28 09 19 9   Yun Kyyeva 28 09 19 19
    У рамках заходу відбулося:
• презентації різноманітних можливостей для дітей та молоді
• творчі майтер-класи
• туристичні етапи та перешкоди
• ігри та квести, зокрема гра "Цілі Сталого Розитку ООН"
• зона для відпочинку та наймолодших
• презентація безкоштовних соціальних та громадських послуг для батьків
• святковий концерт
• подарунки та багато чого цікавого!
   Участь у заході приймали учні, студенти, молодь, батьки, представники навчальних закладів та громадські організації. Пишаємося студентами спеціальності "Соціальна робота"  освітніх програм "Соціальна педагогіка", "Соціальна адвокація", "Соціальна робота", "Моніторинг і оцінка соціальних програм" Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка за створену ними неймовірну атмосферу і щорічну волонтерську допомогу під час заходу. Далі більше!!!
Yun Kyyeva 28 09 19 2
   А також щиро дякуємо викладачам кафедри - Трібє Антону Юрійовичу та Чернишенко Олені Ігорівні за те, що надихали і підтримували наших студентів!