Виїзне заняття (24.05.2019)

24 травня 2019 року, в рамках дисципліни Творча майстерня соціального педагога: Практикум з прикладної творчості, доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Денисюк Оленою Миколаївною, для студентів І-го курсу спеціальності «Соціальна робота» освітніх програм «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» було проведено виїзне заняття до Мистецького арсеналу м. Києва.

vyyizne zanyattya 24 05 19 2

Щорічний проект Мистецького арсеналу – інтелектуальна подія України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, мистецька сцени, втілюються спільні якісні, актуальні й інноваційні проекти.

vyyizne zanyattya 24 05 19 3 vyyizne zanyattya 24 05 19 5

Студенти мали змогу відвідати ярмарок на якому було презентовано понад 150 українських видавництв і культурних. Захоплюючим був літературно-ляльковий перфоманс за казкою Олени Осмоловської «Сонце в озері твоєму». Учасники: Олена Осмоловська, Ольга Бутковська. Організатор: Видавничий центр «12».