Засідання студентського наукового гуртка

22 травня 2019 року під керівництвом доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидата психологічних наук, доцента, Суліцького Вадима Володимировича відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Дослідницька платформа «Соціально-педагогічна профілактика девіантної поведінки», на якому були розглянуті питання:

-  про результати учасників гуртка у заходах Наукової цукерні;

-  звіт про роботу гуртка в 2018-2019 навчальному році.

zasidannya hurtka 22 05 19 1

По першому питанню слухали повідомлення керівника гуртка Суліцького В.В., який подякував студентам за активну участь у наукових заходах, що проводилися викладачами Інституту людини на Науковій цукерні.

Зі звітом про виконання плану роботи гуртка виступив студент групи СРб-1-15-4.0д Ельканов Денис. Він зазначив, що заплановані заходи проведені у повному обсязі, подякував усім студентам за плідну працю, та у зв'язку з завершення навчання в Інституті, попросив скласти з себе обовязки старости гуртка.

zasidannya hurtka 22 05 19 2   zasidannya hurtka 22 05 19 4

Наукова робота одноголосно визнана задовільною, а вибори нового старости було вирішено провести у вересні 2019 року.