Участь студентів у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

25-26 квітня 2019 року студенти Інституту людини спеціальності «Соціальна робота» освітньо-професійної програми «Соціальна педагогіка» Жидченко Тетяна Вікторівна (науковий керівник: Веретенко Т.Г.) та Ткаченко Ірина Сергіївна (науковий керівник: Чернишенко О.І.), взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади із соціальної педагогіки, яка проходила на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

olimpiada 25 04 19 1

Олімпіада проводилась в три тури:

І тур – теоретичний (тестування із соціальної педагогіки та основних технологій соціально-педагогічної діяльності)

ІІ тур – науковий (публічний захист власного наукового дослідження актуальної проблеми соціальної педагогіки)

ІІІ тур – практичний (демонстрація фрагменту соціально-педагогічного заходу з розв’язання проблеми власного наукового дослідження).

За результатами участі в олімпіаді Ткаченко Ірину було нагороджено грамотою за креативне вирішення проблемних завдань.

olimpiada 25 04 19 3   olimpiada 25 04 19 4   olimpiada 25 04 19 2