Майстер-клас «Особливості застосування безконтактної детекції брехні у роботі з засудженими»

18 квітня 2019 року, за запрошенням начальника кафедри практичної психології Інституту кримінально-виконавчої служби (м. Київ) Юлії Юріївни Бойко-Бузиль, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук, доцент Суліцький Вадим Володимирович провів для курсантів майстер-клас «Особливості застосування безконтактної детекції брехні у роботі з засудженими». Заняття складалося з трьох частин: введення в теорію брехні та психологію емоцій; вербальні ознаки брехні, невербальні прояви брехні.

mayster klas 18 04 19 1   mayster klas 18 04 19 2

Курсантам сподобався захід. Вони задавали багато запитань, на які отримали вичерпані відповіді.

mayster klas 18 04 19 3   mayster klas 18 04 19 4