Засідання наукового гуртка (08.04.2019)

08 квітня 2019 року, під керівництвом доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи кандидата психологічних наук, доцента Суліцького Вадима Володимировича, відбулося чергове засідання наукового гуртка студентів «Соціально-педагогічна профілактика девіантної поведінки». На засіданні розглядалися питання про результати участі в ІІ етапі Студентської олімпіади з соціального забезпечення Яни Костенко; слухали й обговорювали презентаційні доповіді учасників гуртка з проблеми «Психолого-педагогічна та соціальна робота з особами, які перебувають у конфлікті з законом».

hurtok 08 04 19 1   hurtok 08 04 19 4

Найбільш цікавими були презентаційні доповіді Дар’ї Грушевської «Про соціальну роботи у службі пробації України» та Поліни Цибулько «Про соціальну роботу з особами, які знаходяться у місцях позбавлення волі».

hurtok 08 04 19 2   hurtok 08 04 19 5

Засідання гуртка пройшло в творчій атмосфері.

Нагадуємо, що у травні відбудеться підбиття підсумків конкурсу на кращу Програму з «Соціально-педагогічної профілактики девіантної поведінки». Переможці отримають дипломи та призи.

Чекаємо всіх бажаючих займатися науковою роботою та корисно використовувати свій час у нашому науковому гуртку.