Науково-практичний семінар «Педагогічна спадщина А.С. Макаренка в практичній діяльності установ виконання покарань»

14 березня 2019 року на базі Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відбувся науково-практичний семінар «Педагогічна спадщина А.С. Макаренка в практичній діяльності установ виконання покарань», який організував і провів, у партнерстві з Інститутом кримінально-виконавчої служби, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук, доцент Суліцький Вадим Володимирович.

seminar 14 03 19 1   seminar 14 03 19 5

На семінарі були розглянуті питання історії життєдіяльності видатного педагога, його практичні підходи до роботи з дітьми, які знаходилися у конфлікті з законом, можливості застосування досвіду роботи А.С. Макаренко в сучасних умовах. Цікавим було повідомлення про застосування педагогічної спадщини автора «Педагогічної поеми» європейськими країнами (Італія, Німеччина, Швейцарія тощо).

seminar 14 03 19 4   seminar 14 03 19 3