Засідання Наукової студії соціальних досліджень «Соціальний експериментаріум»

15 лютого 2019 року відбулось засідання Наукової студії соціальних досліджень «Соціальний експериментаріум» для магістрів 5 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» та «Соціальна робота» на тему «Магістерське дослідження: від задуму до захисту». Роботу наукової студії скеровували викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи: кандидат педагогічних наук, доцент Лях Т. Л., кандидат педагогічних наук, доцент Спіріна Т. П.

zasidannia 15 02 19 1

Викладачі акцентували увагу студентів-магістрів на етапах магістерського дослідження, доцільності методів та необхідності підбору інструментарію для досягнення запланованого результату, підкреслили взаємозв’язок виконання вимог щодо наукового дослідження та написання наукових статей з навчальним процесом Інституту людини.

zasidannia 15 02 19 2