Засідання наукового гуртка «Соціально-педагогічна профілактика девіантної поведінки»

18 лютого 2019 року під керівництвом кандидата психологічних наук, доцента, доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Суліцького В.В. відбулося чергове засідання наукового гуртка студентів «Соціально-педагогічна профілактика девіантної поведінки». На засіданні розглядалися питання про підсумки І етапу Студентської олімпіади 2018-2019 навчального року; розроблявся графік підготовки до ІІ етапу Студентської олімпіади; слухали й обговорювали презентаційну доповідь Ірини Ткаченко «Науково-теоретичні підходи до поняття «делінквентна поведінка».

hurtok 18 02 19 1  hurtok 18 02 19 3

Нагадуємо, що у березні 2019 року, буде проходити змагання серед команд Інституту людини «Інтелектуальна гра», а у квітні – відбудеться підведення підсумків конкурсу студентів, які навчаються за спеціальностями «Соціальна педагогіка» та «Соціальна робота» на кращу Програму профілактики девіантної поведінки серед підлітків.

hurtok 18 02 19 2   hurtok 18 02 19 4

Чекаємо всіх бажаючих займатися науковою роботою та корисно використовувати свій час в нашому науковому гуртку.