І Міжнародний фестиваль «Арт-Практик. Діти»

8-9 грудня 2018 року у Києві відбувся І Міжнародний фестиваль «Арт-Практик. Діти». Атмосфера фестивалю сповнена позитивними емоціями, зустрічами з друзями та однодумцями. Стимулювати дітей потрібно натхненням! Мрій – вдосконалюйся – реалізуй – ділись! - важливі меседжі фестивалю.

Під час фестивалю розглядалися питання психолого-педагогічної підтримки позитивної соціалізації дітей методами арт-терапії; особливості дитячо-батьківських стосунків; використання методів арт-терапії в інклюзивній освіті. Учасники мали можливість об'єднуватись на майстер-класи для відпрацювання відповідних навичок, обговорювати проблеми у колі професіоналів та батьків («Правила роботи з агресивними та гіперактивними дітьми»; «Особливості роботи з дітьми – жертвами насильства»; «Методи арт-терапії в роботі з дитячими конфліктами» та ін.). У роботі майстер-класів брали участь доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Денисюк О.М., студентка 4 курсу спец. «Соціальна педагогіка, член наукової студії «Соціальний експериментаріум» Шабала М.

art praktyky 1   art praktyky 2