Київський міський фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе»

29-30 листопада 2018 року студенти 4-го курсу СРб-1-15-4.0д, СПб-1-15-4.0д, СПб-2-15-4.0д разом з викладачами кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи долучились до проведення традиційного Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе».

festyval 30 11 18 1

festyval 30 11 18 4

Організатором заходу був Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Студентів було залучено до організації проведення відбіркових концертів у Київському палаці дітей та юнацтва.

Метою фестивалю є підтримка та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, розкриття їх творчого потенціалу та сприяння їх творчого подальшого зростання.

festyval 30 11 18 2

Виїзне заняття було проведено у рамках змістових модулів «Спеціалізовані служби у соціальній сфері» (викладач Сапіга С.В.) та «Соціальний супровід ВІЛ-інфікованих дітей та їхніх сімей» (викладач Лехолетова М.М.).

festyval 30 11 18 3