15-16 листопада 2018 року на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи відбулась II Міжнародна науково-практична конференція «Партнерська взаємодія у системі інститутів соціальної сфери». У роботі конференції взяла участь доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Денисюк О.М.

konferentsiya 16 11 18 1

konferentsiya 16 11 18 3

1. Партнерство державних закладів, установ, громадських організацій у наданні соціальної підтримки вразливим категоріям населення.

2. Професійна підготовка фахівців соціальної сфери до партнерської взаємодії.

3. Технології взаємодії соціальних інститутів у сфері надання соціальних послуг: вітчизняний та зарубіжний досвід.

4. Шляхи налагодження взаємодії освітніх закладів різних типів і рівнів.

Партнерська взаємодія у системі інклюзивної освіти.

konferentsiya 16 11 18 2