Міжнародний круглий стіл на тему: «Територія партнерства: університет третього віку в Україні та Польщі»

Університет третього віку - можливості для творчості та активності!!!!

Доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Інституту людини  Денисюк Олена Миколаївна               16 листопада 2018 року взяла участь у роботі Міжнародного круглого столу на тему: «Територія партнерства: університет третього віку в Україні та Польщі», який відбувся на базі Територіального центру соціального обслуговування м. Ніжин. Учасники зібрання поділилися досвідом розвитку та становлення Університетів Третього Віку у Польщі та в містах України, обговорили соціально-педагогічну підтримку осіб похилого віку в умовах Територіального центру та концептуальні засади створення школи волонтерів для роботи з людьми поважного віку. Було презентовано проект «Університет Третього віку» на базі Ніжинського територіального центру.

kruhlyy stil 16 11 18 3

kruhlyy stil 16 11 18 4

Метою створення університету третього віку – задоволення пізнавальних і культурних інтересів, збереження та підвищення інтелектуального рівня осіб пенсійного віку та осіб з інвалідністю. Можливість отримати нові знання, відкрити для себе нові види організації дозвілля, розширити свій світогляд та реалізувати своє право на активне громадянське життя, активну життєву позицію, що підвищить їх соціальну значимість в суспільстві.

kruhlyy stil 16 11 18 2

kruhlyy stil 16 11 18 1