Круглий стіл на тему «Проблеми самогубства в Україні: шляхи профілактики та попередження»

08 листопада 2018 року на базі Інституту кримінально-виконавчої служби пройшов круглий стіл для студентів і магістрів кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Інституту людини  Київського університету імені Бориса Грінченка та психологічного факультету ІКВС на тему: «Проблеми самогубства в Україні: шляхи профілактики та попередження».

kruhlyy stil 08 11 18 1

Захід організував і провів у межах діяльності наукового гуртка кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Суліцький В.В.

kruhlyy stil 08 11 18 5

Під час роботи круглого столу студенти обговорювали проблеми профілактики та попередження самогубств серед різних верств населення, обмінювалися думками, пропонували різні підходи до вирішення цієї соціально-негативної проблеми.