Участь у Міжнародному проекті: «Обмін між молодіжними працівниками Литви та України»

26 жовтня 2018 року викладач Чернишенко О.І. та аспірант кафедри Дуля А.В., разом із студентами спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи взяли участь у Міжнародному проекті: «Обмін між молодіжними працівниками Литви та України».

uchast u mizhnarodnomu proekti 26 10 18 6

Учасники зустрічі дізналися про сучасну молодіжну роботу в молодіжних громадських організаціях; найефективніші практики Литви та України, а також про молодіжну роботу в Україні та Литві.

uchast u mizhnarodnomu proekti 26 10 18 1

Учасники заходу мали можливість попрацювати із представниками громадських організацій, молодіжних центрів з України та Литви. Взяти участь у дискусійній панелі: «Досвід Ради Європи щодо молодіжної роботи».

uchast u mizhnarodnomu proekti 26 10 18 2