Виїзне заняття (16.10.18)

16 жовтня 2018 року викладачами кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Лехолетовою М.М. та Чернишенко О.І. було проведено виїзне заняття для студентів ІІ-го курсу спеціальності «Соціальна робота».

Заняття проходило у Центрі «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію / СНІД» Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».

Vyyizne zanyattya 16 10 18 2

Мета: ознайомити зі змістом та напрямами діяльності Центру «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію / СНІД». Зокрема, психолог центру Євгенія Дроботун розкрила особливості роботи з ВІЛ-інфікованими дітьми та розповіла про завдання, покладені на «Школу супергероїв», яка функціонує на базі центру.

Vyyizne zanyattya 16 10 18 1

Vyyizne zanyattya 16 10 18 3

Також студенти дізнались про напрями роботи Громадської організації «Маленьке серце з мистецтвом», презентацію провела співорганізатор Громадської організації Людмила Сокур.

Висловлюємо вдячність Євгенії Дроботун та Людмилі Сокур за надану можливість.

Vyyizne zanyattya 16 10 18 4