Заняття на тему «Соціально-психологічні детермінанти суїцидальної поведінки людини та основні напрямки профілактики самогубств»

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Інституту людини  Київського університету імені Бориса Грінченка  Суліцький Вадим Володимирович, з метою налагодження взаємодії, ефективної та продуктивної співпраці, 08 жовтня 2018 року взяв участь у навчально-методичних зборах психологів військових частин Національної Гвардії України Київського гарнізону, які відбулися на базі Північного Київського територіального управління Національної гвардії України, та провів заняття на тему: «Соціально-психологічні детермінанти суїцидальної поведінки людини та основні напрямки профілактики самогубств».

zanyattya 08 10 18 3

zanyattya 08 10 18 2

За активну участь у проведені навчально-методичних зборів В.В. Суліцькому була оголошена Подяка від начальника Північного Київського територіального управління Національної гвардії України генерал-майора М.О. Миколенка.

zanyattya 08 10 18 1

zanyattya 08 10 18 4