Профорієнтаційний захід кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

06 жовтня 2018 року в рамках відкриття соціального проекту «З Києвом і для Києва», викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Дуля А.В., Лехолетова М.М. разом зі студентами групи СРб-1-15-4.0д презентували спеціальності «Соціальна робота» та «Соціальна робота (Соціальна педагогіка)».

Зокрема, з батькам, які мають дітей старшого шкільного віку, була проведена бесіда «Особливості навчання за спеціальностями «Соціальна робота» та «Соціальна робота (Соціальна педагогіка)» в Інституті людини  Київського університету імені Бориса Грінченка».

PZ 06 10 18 1

PZ 06 10 18 2

Здійснено розповсюдження серед жителів Русанівки м. Києва рекламно-інформаційних матеріалів про напрями підготовки кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Інституту людини  Київського університету імені Бориса Грінченка.

PZ 06 10 18 3

PZ 06 10 18 4