Презентація спеціальностей “Соціальна педагогіка” та “Соціальна робота”

22 вересня 2018 року у столиці відбулося традиційне свято “Юнь Києва запрошує”. Викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Інституту людини  Веретенко Т.Г., Денисюк О.М., Дуля А.В. разом зі студентами груп СРб-1-15-4.0д; СПб-2-15-4.0д взяли активну участь у заході та презентували спеціальність “Соціальна педагогіка” та “Соціальна робота”.

prezentatsiya 22 09 18 1

prezentatsiya 22 09 18 2

prezentatsiya 22 09 18 3

prezentatsiya 22 09 18 4

Всі бажаючі мали можливість задати будь-які питання про специфіку діяльності соціального педагога та соціального працівника, особливості навчання за спеціальностями “Соціальна педагогіка” та “Соціальна робота”, отримати рекламно-інформаційні матеріали. В інтерв’ю кореспонденту Київського палацу дітей та юнацтва  Шабала Мальвіна відзначила унікальність підготовки за спеціальностями, навчання тренерській майстерності під керівництвом міжнародних і національних тренерів у галузі соціально-педагогічної роботи, можливість проходження практики на базі провідних вітчизняних та міжнародних соціальних агенцій.

prezentatsiya 22 09 18 5

Всі гості заходу мали можливість переконатися в професійній майстерності наших студентів та взяти участь у майстер-класах та квесті. Однією з станцій, які мали пройти учасники - була станція “Спільне дозвілля”, яку презентували наші студенти. Для дітей старшого шкільного віку та їх батьків студенти пропонували розв’язати завдання кросворду за спеціальностями Інституту людини, а для молодших учасників проводились цікаві майстер-класи та веселі ігри.

prezentatsiya 22 09 18 6

prezentatsiya 22 09 18 7