Юнь Києва запрошує – 2018

22 вересня 2018 року, теплої сонячної суботи студенти 1 курсу навчання, спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» під керівництвом викладачів кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Дулі А.В., Денисюк О.М. відвідали щорічний неймовірно привітний захід «Юнь Києва запрошує – 2018», який відбувся у центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський парк».

Yun Kyyeva 22 09 18 1

На заході студенти познайомились з діяльністю соціального працівника та соціального педагога в соціальних службах та громадських організаціях. Дізнатися, які соціальні послуги вони надають дітям соціально незахищених категорій. Познайомитися з волонтерським та Скаутським рухом, діяльністю громадських організацій та фондів.

Yun Kyyeva 22 09 18 2

Студенти насолоджувалися приємною, дружньою атмосферою, в якій дійсно хотілося не лише розважатися, а й працювати однією командою. На Грінченківців, чекав незабутній  веселий та пізнавальний квест. Вони отримали масу задоволень! Взяли участь у різних майстер-класах.

Yun Kyyeva 22 09 18 3

Yun Kyyeva 22 09 18 4

Yun Kyyeva 22 09 18 5

Цитуємо першокурсників : «Сподіваємось, наступного року взяти участь не в ролі гостей, а стати помічниками організаторів свята».

Yun Kyyeva 22 09 18 6

Зустріч майбутніх соціальних працівників та соціальних педагогів з мером Києва Віталієм Володимировичем Кличко