Цікаві зустрічі в Музеї українського побуту

Родина, українські традиції, любов, натхнення, краса, творчість, улюблена справа – про все це дізналися та мали можливість доторкнутися напередодні Всесвітнього дня вишиванки студенти I курсу спеціальності “Соціальна педагогіка” (викладач – доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Денисюк О.М.) в Музеї українського побуту Педагогічного інституту  Київського університету імені Бориса Грінченка. Дякуємо родині Ульяничів - Галині Іванівні та Анатолію Петровичу за збереження унікальних експонатів українського побуту, рушників, вишитих сорочок. Цікаві розповіді Галини Іванівни завжди надихають та дозволяють відчути силу та підтримку РОДУ!

Протягом року також гостювали в українській світлиці і студенти-першокурсники спеціальності «Соціальна робота», студенти третього курсу спеціальності «Соціальна педагогіка».

muzey 1 1

muzey 1 2 copy