Робоча зустріч (16.05.18р.)

16.05.2018 року за запрошенням заступника начальника Адміністрації з питань дотримання прав засуджених та осіб, взятих під варту Міністерства юстиції України О.М. Торкунова, у робочій зустрічі з формування Робочої групи з питань удосконалення психологічної допомоги засудженим та особам взятим під варту взяв участь старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Інституту людини, кандидат психологічних наук, доцент В.В. Суліцький.

robocha zustrich 16 05 18

Проведення цього заходу було обумовлено тим, що на сьогодні у штаті установ виконання покарань та слідчих ізоляторів працює майже 500 психологів, які забезпечують психологічний супровід персоналу та ocіб, які утримуються в цих установах. Зазначені працівники - це особи з повною вищою психологічною або педагогічною освітою, які певною мірою відчувають недостатню кількість методичних напрацювань, направлених на роботу з персоналом у напрямку профілактики професійної деформації, попередження особистісних i групових негативних психологічних явищ, які виникають внаслідок перебування особи в ізоляції від суспільства, надання їм психологічної допомоги та підтримки. І тому виникла потреба у зустрічі з представниками наукових установ, громадських організацій та практичними працівниками — фахівцями у галузі пенітенціарної психології.