Інтелектуальна гра «ЛОГІКА»

18 квітня 2018 року в Інституті людини  Київського університету імені Бориса Грінченка у межах навчальної дисципліни «Соціальна геронтологія» відбулася інтелектуальна гра «ЛОГІКА», яку організував і провів кандидат психологічних наук, доцент, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Суліцький Вадим Володимирович та учасники студентського наукового гуртка «Інтелектуальний клуб».

game 1

У змаганнях взяли участь три команди студентів третього курсу зі спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка»: «ВІА ГРА Меладзе», «Дивергенти», «МаКаРоВа».

Набрав 37 балів з 40 можливих, перемогу отримала команда «МаКаРоВа», у складі якої грали: Залуцький Іван, Кондратюк Каріна, Князь Роксалана, Яремчук Марія.

Кращим гравцем гри був визнаний Залуцький Іван, який привів свою команду до перемоги.

game 2

За результатами конкурсу усі учасники отримали солодкі призи, а переможці та кращий гравець кубки та дипломи.