Студія «Соціальний експериментаріум»: вчимось виходити за рамки можливого!

У листопаді 2017 року студійці «Соціального експериментаріуму» (керівники Т.Г. Веретенко, Т.Л. Лях, О.М. Денисюк, Т.П. Спіріна) взяли участь у фестивалі ВАЖЛИВОСТІ.

Це захід, на якому студенти дізналися, що ж таке «третій сектор», чим там займаються, як він змінює світ та чому він «третій»…

vazhlyvosti 18 11 2

Це була гарна можливість для студійців дізнатися про круті проекти, які змінюють наше суспільство та познайомитися з фантастичними людьми. Під час фестивалю лідери думок з громадського сектору поділились своїм досвідом, успіхами та поразками.

На фестивалі концентрація небайдужих молодих людей на метр квадратний зашкалювала, і це дуже надихає ‑ бачити людей, які готові робити те що в їхніх силах. Студенти відкрили для себе найкращі можливості для стажування та волонтерства, зустрілися з активістами, волонтерами та представниками громадських організацій.

vazhlyvosti 18 11 6