Презентація творчих робіт з курсу “Педагогіка сімейного виховання” студентами спеціальності “Соціальна педагогіка”

На базі бібліотеки імені В. Маяковського відбулась презентація творчих робіт студентів 3 курсу спеціальності ”Соціальна педагогіка” з дисципліни “Педагогіка сімейного виховання” (викладач к.п.н., доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Денисюк О.М.). Проаналізувавши форуми для батьків, науково-методичну літературу, студентами були обрані найбільш актуальні проблеми сімейного виховання.  Завданням було не лише опрацювати теоретичний матеріал, а й за 10 хвилин, використовуючи різні види наочності, презентувати таку розповідь, яка хвилює, примушує задуматися, надихає та стимулює до набуття нових знань, умінь та навичок.

psv papyga 1

psv papyga 3

Дякуємо директору бібліотеки Світлані Анатоліївні, співробітникам Бортко Ганні Дмитрівні, Мамбик Юлії Володимирівні за створену творчу атмосферу та цікаву добірку літератури з питань виховання в сім’ї.

psv papyga 2

Р. S. Постійний житель бібліотеки, “охоронець книжкових багатств” папуга чітко слідкував за регламентом і підбадьорював виступаючих своїм співом.