Інтерактивне заняття зі студентами І курсу на тему «Соціальні права людини»

В рамках Дня кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини зі студентами І курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» денної форми навчання під керівництвом викладача цієї кафедри Фірсової Ірини Миколаївни за підтримки Міжнародного благодійного фонду Гарних справ було проведено інтерактивне заняття на тему «Соціальні права людини». Заняття відбулося в приміщенні Міжнародного фонду в форматі ділової гри.

Interaktyvne zaniattia 6

Interaktyvne zaniattia  5

Під час заняття всі студенти мали змогу взяти участь у грі «Країни гідності». «Країна Гідності» – це карткова гра, у якій гравців як членів парламенту вигаданої однойменної країни просять прийняти рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою.

Interaktyvne zaniattia 3

Interaktyvne zaniattia 4