Катеринич Анна – студентка V курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» денної форми навчання, яка є членом наукового гуртка «Реклама в діяльності соціального педагога», очолюваного викладачем кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Фірсовою Іриною Миколаївною, в рамках роботи наукового гуртка провела для вихованців Центру науково-технічної творчості молоді «Сфера» інформаційну зустріч під назвою «Реклама в нашому житті!».
Під час зустрічі вона разом з вихованцями Центру визначила та охарактеризувала основні риси реклами, розглянула спільність та відмінність соціальної та комерційної реклами, створила ескізи рекламної продукції обох видів а також за допомогою адаптованої настільної гри ознайомила учасників зустрічі з особливостями створення рекламних кампаній та спробували популяризувати власні рекламні продукти в рамках даної гри.