Студенти цікавляться: як стати волонтером?

У Печерському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулася зустріч спеціалістів з ініціативною групою студентів Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.  Метою зустрічі було обговорення залучення молоді до волонтерської діяльності.

praktika 1

У живому інтерактивному спілкуванні обговорили питання волонтерства, як одного із важливих методів добровільної соціальної роботи та способу отримання досвіду роботи за фахом, залучення до суспільно корисної діяльності молоді, формування свідомої громадянської позиції, відповідальності за тих, хто потребує допомоги.

praktika 2

Спецалісти Центру розповіли про напрямки та форми роботи Центру та про допомогу, яку можуть надавати волонтери. Молоді надали інформаційні матеріали для поширення інформації серед студентів Київського університету імені Бориса Грінченка.