Презентація Наукової студії соціальних досліджень «Соціальний експериментаріум»

26 вересня 2017 року відбулась презентація Наукової студії соціальних досліджень «Соціальний експериментаріум», що функціонує на базі Центру практичної підготовки "Центр соціальних технологій та інновацій" для бакалаврів 3-4 курсу спеціальностей «Соціальна педагогіка» і «Соціальна робота», магістрів 5 та 6 курсів спеціальності «Соціальна педагогіка» і «Соціальна робота», аспірантів кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Роботу наукової студії презентували викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи: завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, професор Веретенко Т. Г., кандидат педагогічних наук, доцент Спіріна Т. П.

Аспіранти кафедри Сапіга С. В., Попова А. О. спільно з кандидат педагогічних наук, доцентом Денисюк О. М. презентували можливості організації та проведення досліджень на базі Центру практичної підготовки "Центр соціальних технологій та інновацій".

studiya 7

studiya 10

Викладачі пояснили сутність Наукової студії соціальних досліджень «Соціальний експериментаріум», ознайомили студентів з планом та формами роботи, підкреслили взаємозв’язок діяльності студії з навчальним процесом Інституту людини.