Рекламно-інформаційний захід «Що я знаю про свої права?»

Студенти VІ курсу спеціальності «Соціальна робота» денної форми навчання, які є членами наукового гуртка "Реклама в діяльності соціального педагога" під керівництвом викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Фірсової Ірини Миколаївни підготували та провели з учнями шостих класів київської школи № 263 рекламно-інформаційний захід на тему «Що я знаю про свої права?». В рамках заходу студенти розповіли дітям в цікавій та доступній для них формі інформацію про права дітей, про роботу Національної дитячої «гарячої лінії».

reklamnyi zahid scho ja znaiu pro svoi ptava 4 1

reklamnyi zahid scho ja znaiu pro svoi ptava 8 1

Під час проведення зустрічі дітьми було здійснено серію тестових дзвінків на «гарячу лінію» під час яких діти мали змогу отримати кваліфіковані відповіді від працівників Національної дитячої «Гарячої лінії» на питання, що їх хвилюють. В ході проведення заходу дітям були роздані рекламно-інформаційні матеріали відповідно до теми заходу.